Телефонуйте +38 (098) 278 86 20
Верхній одяг
Сортировка:
У цій категорії товарів не знайдено.

Повна мода від Vojelavi

Наявність власного виробництва дозволяє контролювати всі стадії пошиття одягу. Ми використовуємо новітні тканини актуальних забарвлень і фактур. Міцна та надійна фурнітура добре тримається на одязі та не ламається. Це дуже важливий момент, адже зимовий одяг прийнято носити протягом декількох сезонів. Особливу увагу ми приділяємо дизайну жіночих пальт та курток великих розмірів. Фасони спеціально розробляються з урахуванням особливостей повної жіночої фігури різних типів. Сучасні тканини дозволяють шкірі дихати і одночасно зігрівають жінок у найхолоднішу пору року. Куртки не промокають під снігом та дощем.

Наше предложение

На сайті Vojelavi можна в кілька кліків замовити будь-яку партію:

  • Розкішних кашемірових пальто класичного дизайну.
  • Стильних пальто-кардиганів із плащової тканини на теплому синтепоні.
  • Пальто оригінального крою із фактурної тканини - букле.

Особую женственность изделиям придают изысканные детали:

  • Пояаи різної ширини.
  • Ажурні плетені аплікації.
  • Красиві гудзики та блискучі блискавки.

Наш товар завжди у центрі уваги модниць!

Товар для успешной торговли

Колекції батального одягу створюються на власному виробництві Vojelavi. Ми адаптуємо кожну модель для модниць із пишними фігурами. Промислове пошиття верхнього одягу XL+ дозволяє втілити мрію фактурних модниць про одяг у молодіжному та класичному стилі.

Великі розміри трендового жіночого одягу мають ажіотажний попит. Особливо – у торгівлі онлайн. Асортименти потрібно розширювати за рахунок якісного одягу від виробника, оскільки повернення небажані.

На сайті Vojelavi доступні жіночі куртки та пальта великих розмірів оптом та в роздріб. З нами можна робити бізнес та формувати особистий гардероб. Ми пропонуємо жіночі куртки та пальта великих розмірів безпосередньо та готові приймати замовлення на додаткові партії ходового товару. Оптові покупки оформляються онлайн у робочий час. Чим раніше ви звернетеся до нас, тим швидше буде опрацьовано заявку.